Anthem of the Seas. Poznaj najnowocześniejszy statek na świecie!

- Pod koniec kwietnia 2015r. miał miejsce inauguracyjny rejs... -

Zobacz, co znajdziesz na naszym nowym statku.
Pobierz specjalny katalog! >>

Anthem

RipCord by iFLY – przedstawiamy pierwszy symulator skoków spadochronowych na morzu! Doświadcz dreszczyku emocji i podekscytowania z latania w specjalnej maszynie, pozwalającej na unoszenie się w powietrzu w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

North Star – doznaj uniesień w wyjątkowej kapsule w kształcie klejnotu, która łagodnie wznosi się na wysokość 91 metrów nad poziomem morza. Zapierający dech w piersiach, panoramiczny 360° widok na morze i ląd sprawia, że North Star SM to najbardziej oczekiwana atrakcja na statku.

Seaplex – największe dotychczas i przełomowe centrum rozrywki na morzu. W ciągu dnia goście mogą wziąć udział w zajęciach cyrkowych, nauczyć się latania na trapezie lub pograć w koszykówkę na pełnowymiarowym boisku. W ciągu nocy po raz pierwszy na morzu będą mogli pojeździć na gokartach lub rolkach przy muzyce puszczanej na żywo przez unoszącego się nad ziemią DJ’a.


Two70° – całkowicie zrewolucjonizowane miejsce, które ma szanse zostać nazwane ikoną klasy Quantum. W naturalny sposób łącząc technologię i rozrywkę ten jedyny w swoim rodzaju ogromny pokój obiecuje transformację, jakiej jeszcze nie widziałeś. W ciągu dnia stanowi idealne miejsce do wypoczynku i relaksu z niebywałym 270° panoramicznym widokiem, nocą zaś staje się miejscem spektakularnych występów, pokazów światła i tętniącym życiem centrum rozrywki.

Nowocześnie zaprojektowane kabiny – przywitaj się ze swoim domem na czas rejsu i odkryj kabiny modułowe, specjalnie zaprojektowane dla całych rodzin i pierwsze na morzu kabiny z wirtualnym balkonem

 

 

 

 

Destynacja
Termin